Jaki krem na lwią zmarszczkę?

Starzenie się skóry jest naturalnym, fizjologicznym procesem, którego nie można uniknąć. Pierwszym objawem tego procesu są pojawiające się wraz z wieki em zmarszczki .Lwia zmarszczka to pionowe bruzdy pojawiające się pomiędzy brwiami. Jest ona w mniejszym stopniu wynikiem starzenia się skóry, bowiem główną jej przyczyną jest ożywiona mimika twarzy, marszczenie czoła. Poprzez dobór odpowiednich kremów i systematyczne zabiegi pielęgnacyjne można wygładzić a nawet całkowicie pozbyć się lwiej zmarszczki.

Jaki krem należy wybrać na lwie zmarszczki, aby się ich pozbyć? Najlepiej żeby był on pozbawiony chemicznych składników a oparty jedynie na tych pochodzenia naturalnego. Poza tym, powinien on zawierać różne substancje odżywiające skórę od zewnątrz i ułatwiające jej regenerację i nawilżenie. Wszystkie te warunki spełnia krem Richevon, który wygrywa w rankingu kremów na zmarszczki i to zarówno w odniesieniu do kobiet jak i mężczyzn. Richevon to nowoczesny krem przeciwzmarszczkowy oparty na naturalnych składnikach, które na długo poprawiają stan skóry nie wywołując przy tym żadnych podrażnień, a wprost przeciwnie, łagodzą je. Krem ten nie zawiera takich chemicznych składników jak: parabeny, silikony, sztuczne barwniki i substancje zapachowe. Zostały one zastąpione optymalnie skomponowanymi naturalnymi wyciągami organicznymi, takimi jak: ekstrakt z kwiatów ruszczyka kolczastego, pąków roślin czy wyciąg z kwiatów lawendy. Składniki te, a także, kofeina i koenzym Q 10 sprawiają , że krem Richevon ma działanie wielokierunkowe. Poprawia on właściwości regeneracyjne głębokich warstw skóry, co powoduje spłycenie lwiej zmarszczki a także innych zmarszczek. Regeneracji podlegają włókna kolagenowe co ujędrnia skórę, wypełnia ją, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna. Przy tym Richevon hamuje niszczenie komórek skóry poprzez wolne rodniki co jest główną przyczyną jej starzenia się. Dla osób z cerą naczynkową istotne jest, że wzmacnia on naczynia krwionośne. Krem łagodzi podrażnienia, dlatego nadaje się do wszystkich rodzajów cery, nawet tej bardzo wrażliwej, atopowej. W każdym przypadku działa odżywiająco i nawilżająco nawet na głębokie warstwy skóry. Dla wszystkich użytkowników kremu ważne jest jego działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

Krem Richevon na lwią zmarszczkę można stosować bardzo długo, przez wiele lat nie tylko w jej leczeniu, ale także w profilaktyce. Jedynie systematyczne, a nie przypadkowe, stosowanie kremu Richevon pozwala obserwować efekty kuracji. Utrzymują się one długo i pozwalają uniknąć innych, bardziej inwazyjnych metod w leczeniu lwiej zmarszczki.